PARTNERZY

 

Football Masters

"Marka Football Masters istnieje od 2014 roku. Wszystko zaczęło się od bramkarza ekstraklasowej Korony Kielce – Wojtka Małeckiego. W trakcie poszukiwania idealnych rękawic i testowania kolejnych marek oraz modeli powstał pomysł stworzenia własnego projektu rękawicy, która miałaby sprostać wszystkim jego oczekiwaniom. Kierunkiem jakim postanowił podążać była najwyższa i bezkompromisowa jakość. Całe życie spędzone na boisku, tysiące godzin treningów bramkarskich oraz setki rozegranych meczy pomogły zdobyć bezcenne doświadczenie pozwalające stworzyć rękawice w nowej, nieznanej dotąd jakości. Dziś, ponad 5 lat od momentu, kiedy pierwszy model pojawił się na rynku - zaufało nam już blisko 10 000 bramkarzy z całego świata."

Strefa Futbolu

 

 

 

 

Comt Coaching Club

Klub dla trenerów wzajemnie współpracujących ze sobą, dzielących się wiedzą, pomagających sobie czy to w treningu, organizacji staży, szkoleń, konferencji, turniejów, obozów, sparingów i wielu innych działań związanych z piłką nożną.

COMT COACHING CLUB to klub który wspiera również rozwój utalentowanych polskich młodych piłkarzy. Comt Coaching Club (CCC) zrzesza blisko 50 trenerów, koordynatorów/menadżerów piłkarskich, ale także firmy i organizacje nas wspierające.

 

Silesia Sport Therapy Center

To miejsce dla ludzi aktywnych !

Zarówno zawodowcy jak i amatorzy mogą liczyć u nas na profesjonalną obsługę. Dysponujemy m.in. światowej klasy sprzętem do regeneracji oraz gabinetami rehabilitacji. 

#SILESIASTC tworzą ludzie od lat związani ze sportem. Ponadto posiadamy świetnie zaopatrzony sklep dla aktywnych oraz unikalny w skali kraju model wypożyczalni sprzętu. Sprzętu z jakiego korzysta czołówka światowego sportu.

 

PlayMaker.pro 

PlayMaker.pro łączy ze sobą zawodników, trenerów i kluby lig regionalnych.  PlayMaker.pro tworzy wirtualny rynek transferowy dla piłkarzy i trenerów w rodzimych rozgrywkach, a także pomaga znaleźć klub Polakom wracającym z zagranicy.

Platforma PlayMaker.pro buduje nowoczesny rynek transferowy niższych lig!Za pomocą potencjału internetu przyspiesza przepływ informacji i rozwija środowisko piłkarskie. PlayMaker oferuje :

- Udostępnienie Piłkarskiego CV na listę transferową

- Nowoczesny rynek transferowy, pozwalający klubom w łatwy i szybki sposób znaleźć odpowiedniego zawodnika- kompletne statystyki zawodników i klubów na każdym poziomie rozgrywkowym

- Blog piłkarski, opisujący realia niższych lig w Polsce i nie tylko

 

„Znajdź i bądź znalezionym w świecie piłki nożnej”

 

 

WROCBAL

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Ligi organizowane przez Wrocbal są jednymi z największych i z najlepiej zorganizowanych rozgrywek piłki nożnej dla drużyn amatorskich we Wrocławiu. 

Wiosną i jesienią rozgrywane są dwie ligi: Wrocbal (na Kuźnkach) i Wrocbalowa Liga Biznesu (na ul. Skwierzyńskiej).

Zimą gramy podwójnie - w weekendy w hali przy ulicy Przesmyckiego (hala AZS UWr Wrocław), a w tygodniu "pod Balonem", czyli na boiskach ze sztuczną murawą na OFC (Stadion Olimpijski) oraz OFC Ślęza (ul. Szyszkowa).

Jest nas coraz więcej, jest też coraz ciekawiej! Relacje, zdjęcia, video, gry, zabawy i konkursy... i wciąż najwyższy poziom rozgrywek i świetna organizacja. WEJDŹ DO GRY !

 

Kluby partnerskie 

 

Kluby partnerskie współpracujące z Centrum Szkolenia Bramkarzy w aspekcie kompleksowego szkolenia bramkarzy :

- PKS Łany

- MKS Parasol Wrocław

 

Współpraca dotyczy szkolenia bramkarzy we wszystkich lub w wybranych kategoriach wiekowych.

 

Centrum Szkolenia Bramkarzy 

ul.Odrzańska 47

55-002 Łany

e-mail : csb@poczta.fm