Partnerzy

 

 

Football Masters

"Marka Football Masters istnieje od 2014 roku. Wszystko zaczęło się od bramkarza ekstraklasowej Korony Kielce – Wojtka Małeckiego. W trakcie poszukiwania idealnych rękawic i testowania kolejnych marek oraz modeli powstał pomysł stworzenia własnego projektu rękawicy, która miałaby sprostać wszystkim jego oczekiwaniom. Kierunkiem jakim postanowił podążać była najwyższa i bezkompromisowa jakość. Całe życie spędzone na boisku, tysiące godzin treningów bramkarskich oraz setki rozegranych meczy pomogły zdobyć bezcenne doświadczenie pozwalające stworzyć rękawice w nowej, nieznanej dotąd jakości. Dziś, ponad 5 lat od momentu, kiedy pierwszy model pojawił się na rynku - zaufało nam już blisko 10 000 bramkarzy z całego świata."

Strefa Futbolu

 

 

 

 

Comt Coaching Club

Klub dla trenerów wzajemnie współpracujących ze sobą, dzielących się wiedzą, pomagających sobie czy to w treningu, organizacji staży, szkoleń, konferencji, turniejów, obozów, sparingów i wielu innych działań związanych z piłką nożną.

COMT COACHING CLUB to klub który wspiera również rozwój utalentowanych polskich młodych piłkarzy. Comt Coaching Club (CCC) zrzesza blisko 50 trenerów, koordynatorów/menadżerów piłkarskich, ale także firmy i organizacje nas wspierające.

 

Silesia Sport Therapy Center

To miejsce dla ludzi aktywnych !

Zarówno zawodowcy jak i amatorzy mogą liczyć u nas na profesjonalną obsługę. Dysponujemy m.in. światowej klasy sprzętem do regeneracji oraz gabinetami rehabilitacji. 

#SILESIASTC tworzą ludzie od lat związani ze sportem. Ponadto posiadamy świetnie zaopatrzony sklep dla aktywnych oraz unikalny w skali kraju model wypożyczalni sprzętu. Sprzętu z jakiego korzysta czołówka światowego sportu.

 

Elite Training Academy 

Elite Training Academy zajmuje się kompleksowym przygotowaniem sportowców 

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Sport staje się coraz bardziej wymagający od strony fizycznej, dlatego tak ważnym aspektem jest przygotowanie motoryczne. Trenujemy indywidualnie ze sportowcami, pomagając osiągnąć im pełnię swoich możliwości. Naszą kadrę trenerską uzupełnia również dietetyk i fizjoterapeuta. 

JAKI JEST NASZ CEL?

Cel jest zawsze jeden. Masz być lepszym sportowcem. Poprawa takich zdolności jak wytrzymałość, siła czy szybkość z pewnością pozwoli Ci wskoczyć na wyższy poziom. Rozwój na tym polu musi być jednak poparty solidną pracą u podstaw - prewencją urazów, nauką poprawnego poruszania i zwalczaniem dysfunkcji ruchowych.

Z KIM TRENUJEMY?

Jesteś zawodowym sportowcem? Przygotowujesz się do pierwszego w życiu maratonu? A może jesteś rodzicem młodego zawodnika i zależy Ci na jego wszechstronnym rozwoju? Pracujemy zarówno z zawodowcami jak i osobami, które traktują sport hobbistycznie. Każdy, niezależnie od wieku, celu, dyscypliny sportowej czy poziomu zaawansowania może odnieść wymiernie korzyści z odpowiednio dobranego treningu motorycznego.

 

WROCBAL

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Ligi organizowane przez Wrocbal są jednymi z największych i z najlepiej zorganizowanych rozgrywek piłki nożnej dla drużyn amatorskich we Wrocławiu. 

Wiosną i jesienią rozgrywane są dwie ligi: Wrocbal (na Kuźnkach) i Wrocbalowa Liga Biznesu (na ul. Skwierzyńskiej).

Zimą gramy podwójnie - w weekendy w hali przy ulicy Przesmyckiego (hala AZS UWr Wrocław), a w tygodniu "pod Balonem", czyli na boiskach ze sztuczną murawą na OFC (Stadion Olimpijski) oraz OFC Ślęza (ul. Szyszkowa).

Jest nas coraz więcej, jest też coraz ciekawiej! Relacje, zdjęcia, video, gry, zabawy i konkursy... i wciąż najwyższy poziom rozgrywek i świetna organizacja. WEJDŹ DO GRY !

 

Partnerzy

 

Kluby partnerskie 

 

Kluby partnerskie współpracujące z Centrum Szkolenia Bramkarzy w aspekcie kompleksowego szkolenia bramkarzy :

- PKS Łany

- MKP Wołów

- Akademia Piłkarska Oleśnica

 

Współpraca dotyczy szkolenia bramkarzy we wszystkich lub w wybranych kategoriach wiekowych.

 

Centrum Szkolenia Bramkarzy 

ul.Odrzańska 47

55-002 Łany

e-mail : csb@poczta.fm